Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 314
Dnes:
46
Tento týden:
46
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

RD 3+1 Sobůlky

Cena 350 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Sobůlky u Kyjova

Rozloha
276

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář Vám nabízí k prodeji rodinný dům 3+1 ve středu malebné obce Sobůlky u Kyjova. Jedná se o přízemní, zděný rodinný dům v řadové zástavbě s menší zahradou, jenž  prochází celkovou rekonstrukcí. Díky této rekonstrukci a výstavbě, není dům momentálně obyvatelný. Dům je částečně podsklepený, pokoje jsou prostorné, prosvětlené a dobře situované. Výhodou objektu je průjezd do dvora velkými vraty, v podnávratí je možné parkovat i větší dodávkový vůz.  

Rekonstrukce: nové betonové podlahy, plastová okna, nové omítky a stropy, komplet elektrorozvody v mědi 220/380, přípojka obecního vodovodu ve sklepě, plynová přípojka v domě, odpad formou septiku.

Dispozice domu: vstupní prostor - vjezd, vpravo se nachází jeden menší pokoj vhodný jako ložnice s oknem do ulice, vlevo se nachází rovněž jeden pokoj též s oknem do ulice. Další pokoj se nachází ve dvorní části domu s oknem a vchodem do dvora. Ve dvorní části se dříve nacházeli místnosti, které byli zbourány a na jejich celkem prostorném místě je možné nově vystavět další místnosti jako kuchyně, obývací pokoj, případně i dětské pokoje. Vše záleží na individuální potřebě a plánech nového majitele nemovitosti. Možnosti jsou různé a tento dům je nabízí v plné míře.

Výhodou pro drobné pěstitele může být menší zahrádka o výměře cca.50 m2 na které je možné si vypěstovat vlastní zeleninu. Nabízí se však i jiné využití, třeba v podobě dřevěné pergoly a bazénem pro chvíle odpočinku.

Menší vinný sklep pod domem o velikosti 15 m2 má také svoji přidanou hodnotu k domu, kterou ocení především vinaři. Celý objekt díky uzavřenému tvaru a dvorku působí velmi útulně. Dům je vesnického charakteru a je vhodné užití též jako chalupa na vesnici pro chvíle odpočinku a relaxu. 

Obec Sobůlky se nachází 4 kilometry od města Kyjova. Do obce je dobrá dopravní dostupnost. Obec má dobré sportovní a kulturní vyžití, nová sportovní hala a venkovní hřiště.

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a umíte si v ní představit chvíle odpočinku, zavolejte nám a rádi Vás provedeme touto nemovitostí a sdělíme podrobnější informace. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je bez provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti a rovněž i s právním servisem.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme třídu G.

 

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět