Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 857
Dnes:
34
Tento týden:
81
Unikátní návštěvníci:
33 233

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Komerční dům, restaurace, bar, byty

Cena 2 000 000 Kč
Kategorie
komerční nem. - prodej

Dispozice
5+1

Místo
Koryčany

Rozloha
881

Stav
prodáno

Detailní popis

Hledáte-li zajímavý komerční objekt s mnohostranným využitím vzdáleném 50 km od Brna můžete ho mít prostřednictvím naší realitní kanceláře Kominíček. Jedná se o dvoupodlažní zděný rohový dům u hlavní cesty, sloužící v minulosti jako městské kino a posléze jako kulturní středisko pro zábavu - disco klub a restaurace. K tomuto účelu byl objekt také celkově zrekonstruován. V přízemí budovy se nachází prostorná restaurace s barem s kapacitou cca 100 hostů, vedle baru průchod do nově zrekonstruované prostorné kuchyně v nerezu. Z restaurace volný průchod do vedlejšího tanečního sálu, kde se rovněž nachází bar a posezení pro hosty. Po dřevěných schodech se dostaneme do patra, kde je rovněž velký prostor pro posezení. Díky architektonickému provedení v dřevěném stylu s přiznanými masivními dřevěnými trámy a sloupy, působí vše velmi originálně a útulně.

Na domě proběhly v posledních 10-ti letech tyto rekonstrukce: nová plastová okna, nové rozdělené sociální zařízení + bezbariérové WC, nové elektrorozvody, zabezpečení kamerového systému, částečně střecha. Ve sklepních prostorách je skladiště piva a krásný kvelbený vinný sklep, jenž může sloužit i jako vinotéka. Pro letní posezení slouží venkovní zahrádka. Parkovat lze na vedlejším obecním pozemku, sloužící jako parkoviště.

Nemovitost lze též využít k jiným komerčním účelům jako např. přestavět celý objekt na bytový dům s využitím velkých ploch v podkroví - cca 10 bytů. V okolí je veškerá občanská vybavenost, výhodná poloha u náměstí při hlavním cestě na trase Kyjov - Kroměříž.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět