Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
72 321
Dnes:
47
Tento týden:
432
Unikátní návštěvníci:
16 955

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
30 (35%)
Od známého
24 (28%)
Z plakátové reklamy
18 (21%)
Jinak
14 (16%)
Celkem hlasů : 86

Komerční dům, restaurace, bar, byty

Cena 2 000 000 Kč
Kategorie
komerční nem. - prodej

Dispozice
5+1

Místo
Koryčany

Rozloha
881

Stav
k dispozici

Detailní popis

Hledáte-li zajímavý komerční objekt s mnohostranným využitím vzdáleném 50 km od Brna můžete ho mít prostřednictvím naší realitní kanceláře Kominíček. Jedná se o dvoupodlažní zděný rohový dům u hlavní cesty, sloužící v minulosti jako městské kino a posléze jako kulturní středisko pro zábavu -  disco klub a restaurace. K tomuto účelu byl objekt také celkově zrekonstruován. V přízemí budovy se nachází prostorná restaurace s barem s kapacitou cca 100 hostů, vedle baru průchod do nově zrekonstruované prostorné kuchyně v nerezu. Z restaurace volný průchod do vedlejšího tenečního sálu, kde se rovněž nachází bar a posezení pro hosty. Po dřevěných schodech se dostaneme do patra, kde je také  velký prostor pro posezení. Díky architektonickému provedení v  dřevěném stylu s přiznanými  masivnímí dřevěnými trámy a sloupy, působívelmi originálně a útulně.

Na domě proběhly v posledních 10-ti letech tyto rekonstrukce: nová plastová okna, nové rozdělené sociální zařízení + bezbariérové WC, nové elektrorozvody, zabezpečení kamerového systému, částečně střecha. V suteréních prostorách je skladiště piva a krásný kvelbený vinný sklep, jenž může sloužit i jako vinotéka.  Pro letní posezení slouží venkovní zahrádka. Parkovat lze na vedlejším obecním pozemku, sloužící jako parkoviště. 

Nemovitost lze též využít k jiným komerčním účelům jako např. přestavět celý objekt na bytový dům s využitím velkých ploch v podkroví - cca 10 bytů. V okolí je veškerá občanská vybavenost, výhodná poloha u náměstí při hlavním cestě na trase Kyjov - Kroměříž. 

Koryčany komerční objekt

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět