Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 855
Dnes:
32
Tento týden:
79
Unikátní návštěvníci:
33 233

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Rodinný dům 3+1 v Šardicích

Cena 690 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Šardice

Rozloha
560

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář Kominíček, nabízí exklusivně k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Šardice. Jedná se o zděný cihlový dům z pálených cihel v řadové zástavbě s garáží a průjezdem do uzavřeného dvora, který je ve tvaru "L". Dům se skládá ze 3 místností plus kuchyně a koupelna. Na konci chodby se nachází prosklená prosvětlená veranda z níž se dostaneme do dvorní části. Ve dvoře se nachází hospodářské místnosti, kůlna, černá kuchyně, dílna a sklep. K domu je příjezd ze dvou stran, tudíž zadní část domu může sloužit jako druhé stavební místo. Díky prostorné půdě nabízí objekt možnost výstavby podkrovního bydlení. Na domě je nutná celková rekonstrukce. Všechny IS a přípojky jsou však připojeny a vše je plně funkční.

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a je vhodná pro Vaše potřeby, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř. Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je včetně provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti. 

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, jelikož je ve stavu zpracování, proto uvádíme energetickou třídu G.

 

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět