Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům 5+kk Kyjov Klínky

Cena 1 650 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
4+2

Místo
Kyjov Nětčice Klínky

Rozloha
167

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář Vám nabízí k prodeji rodinný dům 5+kk v Kyjově Nětčicích v části města Klínky. Jedná se o patrový, zděný, rodinný dům v řadové zástavbě s terasou a rovnou střechou postavený v osmdesátých letech. Dům je v původním stavu, je však celkově vyklizen a připraven k nastěhování. K domu náleží dvě garáže s příjezdem z přední i zadní části domu, dům je celkově podsklepený – prádelna, technická místnost, kotelna, dílna / pracovna, popřípadě kancelář, skladové prostory. Před dvěma lety proběhla výměna plynového kotle, vodovodní, plynové a elektro rozvody v původním, avšak plně funkčním stavu. Okna jsou dřevěná, původní. Dům má dva balkóny s výhledem do klidné části směrem na Kostelec. K domu náleží prostorná terasa v přední části domu, využitelná pro venkovní posezení a chvíle odpočinku při kafíčku. Dům je vhodný pro mladou rodinu s dětmi, ale klidně i pro starší pár, který nepotřebuje zahradu, avšak nepohrdne větším počtem místností. V domě jsou rovněž dvě koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem, obě v prvním patře. Dům je dispozičně velmi dobře řešený, je suchý, díky velkým oknům dobře prosvětleny, prostorný a útulný s dřevěným obkladem.

Využijte této výjimečné příležitosti koupě domu za cenu třípokojového bytu v Kyjově, v době kdy cena nemovitostí stoupá. V případě zájmu nám volejte, rádi Vás provedeme touto nemovitostí. Budeme se na Vás těšit.

Energetická náročnost budovy se momentálně zpracovává, proto uvádíme energetickou třídu G – označena dle tabulek, jako mimořádně nehospodárná.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět