Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům 3+1 Žeravice se zahradou

Cena 530 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Žeravice

Rozloha
1812

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář ,,Kominíček,, Vám nabízí k prodeji rodinný dům 3+1 v Žeravicích u Kyjova. Obec Žeravice se nachází cca. 12 kilometrů od města Kyjova. Zděný rodinný dům je postaven v řadové zástavbě v klidné části obce. Samotný dům je však odskočen a stojí jako samostatný v mírném svahu. K domu náleží uzavřený dvůr s příjezdem ze dvou stran (z boku a zezadu), dále kůlny, hospodářské místnosti a krásnou zahradou a sadem o velikosti 1493 m2.  Zastavěná plocha domu s dvorem tvoří 319 m2, dvůr je uzavřený, což skýtá pocit soukromí. Celková plocha všech pozemků k prodeji je krásných 1812 m2.

Vytápění nemovitosti zajišťuje kotel na tuhá paliva, elektro 220/380 V, napojen obecní vodovod a kanalizace, vlastní studna pro zavlažování zahrady. Plynová přípojka vyvedena v čelní části domu, bez plynoměru.

Výhodou objektu je velká zastřešená stodola s velkými vraty, kde je možné parkovat i větší dodávkový či nákladní automobil.  Menší vinný sklep pod domem má také svoji přidanou hodnotu, kterou ocení především vinaři. Sklep je možné dále zvětšovat.

Na domě je nutná rekonstrukce, přesto však je obyvatelný a s funkčními přípojkami.

Dům je vesnického charakteru a je vhodné užití též jako chalupa na vesnici pro chvíle odpočinku a relaxu. Je ale též vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak i pro ty kteří mají rádi klid a pohodlí klidného bydlení v hezkém prostředí v klidné části obce, s dobrou dopravní dostupností.

Toto je vynikající cenová nabídka rodinného domu za dostupnou cenu.  Proto neváhejte a domluvte si prohlídku s realitním makléřem realitní společnosti ,,Kominíček,,. Rádi Vám rovněž pomůžeme s financováním nemovitosti prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře.

Uvedená cena je včetně provize RK a právních služeb.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme třídu G.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět