Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
74 752
Dnes:
49
Tento týden:
323
Unikátní návštěvníci:
17 489

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
31 (35%)
Od známého
25 (28%)
Z plakátové reklamy
19 (21%)
Jinak
14 (16%)
Celkem hlasů : 89

Rodinný dům 3+1 v Nechvalíně

Cena 1 400 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Místo
Nechvalín

Rozloha
618

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář Vám nabízí exklusivně k prodeji rodinný dům 3+1 ve středu malebné obce Nechvalín u Kyjova. Jedná se o patrový, zděný rodinný dům v řadové zástavbě s dvorkem, vinným sklepem a krásnou zahradou. Dům je částečně podsklepený, pokoje jsou prostorné, prosvětlené a dobře situované. Výhodou objektu je průjezd do dvora velkými vraty, v podnávratí je možné parkovat i větší dodávkový vůz.  Dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 1989. Celý dům působí velmi útulně, prostorně a s možností okamžitého nastěhování a bydlení.

Dispozice domu: 1NP - vstupní prostor zádveří, dlouhá chodba s průchodem do dvora. Vpravo se nachází vstup do prostorné jídelny s kuchyní, za ní je malá komora, dále se vedle kuchyně nachází koupelna. WC samostatné na konci chodby. Žulovým schodištěm se zábradlím se dostaneme do 2 NP, kde se nachází dva samostatné pokoje a vstup na prostornou půdu, která může sloužit k rozšíření výstavby a další dva pokoje. Ve dvorní části domu se nacházejí kůlny a hospodářské místnost.

Výhodou pro drobné pěstitele může být menší zahrádka o výměře 268 m2 na které je možné si vypěstovat vlastní ovoce a zeleninu. Nabízí se však i jiné využití, třeba v podobě dřevěné pergoly a bazénem pro chvíle odpočinku. 

Menší vinný sklep pod domem o velikosti 10 m2 má také svoji přidanou hodnotu k domu, kterou ocení především vinaři. Celý objekt díky uzavřenému tvaru a dvorku působí velmi útulně. Dům je vesnického charakteru a je vhodné užití též jako chalupa na vesnici pro chvíle odpočinku a relaxu. 

Obec Nechvalín se nachází 9 km  od města Kyjova a 7 km od města Ždánice. Do obce je dobrá dopravní dostupnost.

V případě že Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme touto nemovitostí a sdělíme podrobnější informace. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je bez provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti a rovněž i s právním servisem. Na domě neváznou žádné zástavy.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme třídu G. Dům má plastová okna.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět