Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 855
Dnes:
32
Tento týden:
79
Unikátní návštěvníci:
33 233

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Rodinný dům 4+1 v obci Žádovice

Cena 2 600 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
4+1

Místo
Žádovice u Kyjova

Rozloha
1508

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář Vám nabízí exklusivně k prodeji rodinný dům 4+1 ve středu obce Žádovice u Kyjova. Jedná se přízemní, zděný rodinný dům v řadové zástavbě s půdní vestavbou, dvorkem, garáží, vinným sklepem a krásnou zahradou. Od roku 2005 proběhla na domě kompletní rekonstrukce, včetně výměny elektrorozvodů, komplet topení, voda a plyn, podlah, střechy, okapů, omítek, plastových a střešních oken, zateplení fasády. Rozsah rekonstrukčních prací v hodnotě přes 1.000.000,- Kč. Místnosti působí velmi útulně, pokoje jsou prostorné, prosvětlené a dobře situované.

Dispozice domu: 1NP - vstupní prostor zádveří, chodba - vlevo se nachází vstup do prostorné jídelny s kuchyní, za ní je obývací pokoj. Na opačné straně vstupní chodby se nachází dětský pokoj, případně pokoj pro návštěvy, za ním koupelna s rohovou vanou, vedle koupelny samostatné WC. Vstupní chodbou se prochází přes sušárnu a technickou místnost do dvora, kde je rovněž možnost dostat se průchodem z garáže.

2NP – po dřevěném schodišti z jídelny se dostaneme do prostoru půdní vestavby kde se nachází samostatná ložnice a druhý dětský pokoj, jenž je velmi prostorný.

Ve dvorní části domu se nacházejí kůlny, dílna, hospodářské místnosti a kvelbený vinný sklep. Dále bazén, studna pro zalívání zahrady, dětská trampolína a venkovní zastřešené posezení s udírnou a grilem, pro letní chvíle grilování, pohody a relaxuj. Zahrada je oplocena. Uzavřený dvůr ve tvaru písmene ,,L,, skýtá pocit nerušeného soukromí.

Vinný sklep ve dvorní části o má také svoji přidanou hodnotu k domu, kterou ocení především vinaři.

Dům je napojen na elektřinu 220/380, plynovod, vodovod a kanalizaci.

Dům je po kompletní rekonstrukci vhodný jak pro mladou rodinu s dětmi, tak pro starší pár, který ocení klidné bydlení na vesnici, nedaleko krásného města Kyjova, které je vzdálené 7 kilometrů, tj. 10 minut jízdy automobilem.

V případě že Vás tato nabídka zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme touto nemovitostí.  Informace o ceně nemovitosti pouze v realitní kanceláři.

Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme třídu G. Dům má plastová okna.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět