Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům v Lískovci

Cena 1 100 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
4+1

Místo
Koryčany - Lískovec

Rozloha
376

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář Kominíček Vám nabízí k prodeji rodinný dům 4+1 v tiché části obce Koryčany - Lískovec. Jedná se o patrový, zděný, cihlový rodinný dům, stojící v řadové zástavbě stranou od hlavní cesty. K domu náleží zahrada o rozloze 293 metrů.


Dům je v dobrém technickém stavu, částečně podsklepený a ihned obyvatelný. Vytápění domu ústředním vodovodním topením s plynovým kotlem umístěným ve sklepě.


Dispoziční řešení domu: V přízemí se nachází vstupní chodba, ze které se dostaneme do kuchyně s jídelnou, průchodem přes jídelnu do další místnosti - obývacího pokoje a následně přes něj do dalšího pokoje, řekneme že ložnice a dále do koupelny se sprchovým koutem.Průchodem přes chodbu se dostaneme do zadní části domu, kde je vstup na dvůr a zároveň schodiště, po kterém vystoupáme do patra, kde se nachází celkem dvě obytné místnosti s menší šatnou. Místnosti v domě jsou prostorné, prosvětlené a dobře situované. Pod schodištěm je rovněž vstup do sklepa, kde se nachází technická místnost, plynový kotel a vodovodní čerpadlo, tzv. dárlink.


Ve dvorní části se dále nachází místnosti, které lze využít např. jako dílna, černá kuchyně, kůlny na nářadí, pro kola a podobně. Možné využití jako hospodářská stavení pro chov drobného zvířectva. K dispozici je rovněž i udírna.


Dům je napojen na tyto inženýrské sítě: elektřina 220/380, septik s přepadem do obecní kanalizace, jenom obecní vodovod není a proto je tu vlastní studna s čerpadlem a rozvodem po domě a i pro zavlažování zahrady. Zahradu lze rozšířit přikoupením sousední zahrady a to doslova za hubičku.


Parkování vozu lze přímo před domem na vyhrazeném parkovišti pro dvě osobní auta.


Obec Lískovec se nachází cca. 1 km od města Koryčany, které má dobrou občanskou vybavenost - škola, školka, zdravotní středisko, několik obchodů, bary a pohostinství, tenisové kurty přes kopec krásné sportovní středisko, fotbalové hřiště, přímo u moderního letního koupaliště se nachází beachvolejbalové hřiště se speciálním bílím pískem přivezeným někde z exotického kraje, hned v těsné blízkosti je letní kemp, o kousek dál cca. 1 km koryčanská přehrada a o dalších 5 km jedna s nejlépe provozovaných sjezdovek na jižní moravě – ski Stupava. A pokud zatoužíte vidět svět z koňského hřbetu, tak je tu pro Vás výcvikové středisko Hipocentrum Koryčany s vynikajícím zázemím. To vše a mnohem více lze využít v docházkové vzdálenosti obce Lískovec u Koryčan.


V obci je dobrá dopravní dostupnost - autobusové spojení Kyjov - Kroměříž a pro majitele dvou nebo čtyřkolých miláčků je tu nonstop čerpací stanice.


Doporučujeme pro rodinu s dětmi, mladý manželský pár ale případně i jako chalupu pro chvíle relaxu a pohody v krásném prostředí Buchlovských lesů,


Jako přednost uvádí majitelé velmi dobré sousedské vztahy, což je v dnešní době k nezaplacení.

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a je vhodná pro Vaše potřeby, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř. Výhodné financování nemovitosti Vám rádi zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je včetně provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti. Výše provize jsou 3 % z prodejní ceny. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, jelikož je ve stavu zpracování, proto uvádíme energetickou třídu G.

 

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět