Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 853
Dnes:
30
Tento týden:
77
Unikátní návštěvníci:
33 232

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Rodinný dům ve Stavěšicích

Cena 1 600 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1 a 2+1

Místo
Stavěšice

Rozloha
4965 m2

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček Vám nabízí EXKLUSIVNĚ k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 s možností vejminku  2+1 v obci Stavěšice. Jedná se o samostatně stojící, zděný rodinný dům zastavěný do tvaru  ,,L,, se nachází v klidné lokalitě na konci obce s krásnou zahradou a s pozemky okolo domu o celkové výměře 4965 m2. Na pozemku vedeném jako trvalý travní porost o výměře 2288 m2 se nachází ovocný sad. Pozemek je mírně členitý, vhodný pro chov oveček, který se rovněž využívá k tomuto účelu jako pastvina. Pozemek je oplocen. Zastavěnou plochu a nádvoří 699 m2 s uzavřeným dvorem, který skýtá pocit soukromí se nachází samostatně stojící zděná garáž.

Dispozice domu: Vstupní prostor, zádveří napojuje souběžně na chodbu, ze které se vchází po pravé straně do první místnosti – kuchyně a jídelny. V zadní části kuchyně se nachází dvoje dveře, jedněmi se dostaneme do koupelny s vanou a druhými do spíže. Kuchyně je průchozí po pravé straně je vstup do obývacího pokoje, který je rovněž průchozí do dalšího pokoje (pracovny) a následně za ní je třetí pokoj ložnice. Místnosti jsou prostorné a dobře prosvětlené orientované směrem na východ. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu a průběžně rekonstruovaný – nové plovoucí podlahy a dlažba, nová plastová okna a dveře, nový plynový kotel na ohřev vody, topení ústřední vodovodní s rozvodem po celém domě a rovněž do místností ve dvorní části – vejminku. Dům působí velmi útulně, místnosti jsou dobře situované a dům je okamžitě k nastěhování a bydlení, bez nutností větších investic.

Neváhejte a využijte této vyjímečné nabídky koupě rodinného domu ve velmi dobré lokalitě a krásném prostředí. Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. 

Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět