Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 856
Dnes:
33
Tento týden:
80
Unikátní návštěvníci:
33 233

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Celoročně obývatelná chata

Cena 1 600 000 Kč
Kategorie
chaty a chalupy - prodej

Dispozice
2+kk

Místo
Gbely Adamov

Rozloha
314

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček nabízí exklusivně k prodeji krásnou rekreační chatu v chatové oblasti Gbely Adamov. Chata se nachází na pozemku o velikosti 314m² v chatové osadě přímo u vodní nádrže.

Jedná se o krásnou, celoročně obyvatelnou chatu, jejichž výstavba a kolaudace proběhla v roce 2011. Chata má vlastní studnu, odpad je sveden do septiku, elektro 220/380. Vytápění objektu je zajištěno krbovými kamny s teplovodním rozvodem po celé chatě.

Dispozice chaty: v přízemí chaty se nachází kuchyň s jídelnou, koupelna a WC. Místnost je řešena velmi vkusně s prvky dřevěného obložení s přiznanými trámy. Po dřevěném schodišti se dostaneme do vyvýšeného podkroví, kde se nachází dva samostatné pokoje sloužící jako ložnice. V nejhornější části střechy se nachází ještě jeden volný prostor, který může sloužit např. pro přenocování dětí. Střešní konstrukce je zaizolována, rovněž i fasáda domu/chaty je izolována.

Ve dvorní části objektu se nachází zastřešené posezení pod dřevěnou pergolou, pro letní grilování a chvíle odpočinku.

V okolí chaty se díky vodní nádrži Gbely dají provozovat růzé vodní sporty, jako např. sportovní rybolov, surfování, půjčovna lodí a šlapadel, dále plavby lodí po řece Moravě a nedaleký splav cca. 1 km od chaty, rovněž síť cyklostezek apod.

Neváhejte a využijte této vynikající a vyjímečné nabídky prodeje takřka nové chaty v pěkné a klidné chatové lokalitě a domluvte si prohlídku s realitním makléřem společnosti RK Kominíček. Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět