Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 854
Dnes:
31
Tento týden:
78
Unikátní návštěvníci:
33 232

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Prodej dvou vinných sklepů Kelčany

Cena Na dotaz v RK
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
1+1

Místo
Kelčany

Rozloha
100

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář, nabízí exklusivně k prodeji dva vinné sklepy nacházející se ve vinařské lokalitě Kelčany u Kyjova. Jedná se o dva objekty, které jsou vedle sebe. Oba sklepy jsou napojeny na obecní vodovod, napojena elektřina 220 ve druhém i 380 V, odpady svedeny do trativodu. Sklepy mají technickou místnost – lisovnu, v jednom se nachází velký hydraulický lis včetně náhradního vybavení v ceně minimálně 50.000,- Kč. Délka kvelbených sklepů je minimálně10 metrů, šířka a výška 2 metry.

Sklep se nachází u hlavní cesty s příjezdovou komunikací přímo u sklepů. Nedaleko vinařské osady se nachází rybník pro sportovní rybolov ve vzdálenosti 150 metrů.

Ve vinném sklepě je stabilní teplota 10-12 stupňů. Využijte této vyjímečné nabídky koupi sklepu v lokalitě, která se již nemusí v budoucnu opakovat. Počet vinných sklepů v dané lokalitě je omezen. Vhodné i pro komerční účely vzhledem k pozici sklepa přímo v křižovatce u hlavní cesty, např. při prodeji burčáku v sezóně. 

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a je vhodná pro Vaše potřeby, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je bez provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti. 

Energetická náročnost budovy se momentálně zpracovává, proto uvádíme energetickou třídu G – označena dle tabulek, jako mimořádně nehospodárná.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět