Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům 2+1 ve Ždánicích

Cena 1 100 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
2+1

Místo
Ždánice

Rozloha
284

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček, nabízí EXKLUSIVNĚ k prodeji krásný rodinný dům 2+1 ve Ždánicích u Kyjova. Malé městečko Ždánice se nachází v malebné krajině na úpatí Ždánských lesů na dopravní spojnici mezi městy Kyjov, Bučovice a Brno.

Rodinný dům s dispozicí 2+1 je v dobrém technickém stavu a procházel průběžně rekonstrukcemi - nová bezbariérová koupelna, opravená střecha, střešní latě, střešní krytina, okapové svody, nová plovoucí podlaha v obývacím pokoji, keramická dlažba v koupelně, zateplena fasáda domu. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě – el. 220/380V, obecní vodovod, kanalizace, plyn rozveden po domě. Vytápění domu je zajištěno ústředním vodovodním topením, ohřev vody elektrickým bojlerem.

Dispozice domu: Vstupní prostor chodba, na konci chodby WC, vpravo od vstupního prostoru se nachází kuchyň s jídelnou, vpravo se dále prochází do obývacího pokoje, který je průchozí do další místnosti - ložnice. Všechny tři místnosti mají okna do ulice. Z kuchyně je další průchod do koupelny a vstup přes verandu do dvora, kde se nachází další tři místnosti, které slouží jako černá kuchyně, dílna a kůlna. Do dvora je rovněž průchod brankou z přední části domu – předzahrádky.

Obytné místnosti v domě jsou útulné a prosvětlené. Dům je postaven z cihel a na domě není nikde vidět žádná vlhkost. Působí velmi útulně a dispozičně je velmi dobře řešen. Dům byl průběžně udržován a je ve velmi dobrém technickém stavu. Jen se nastěhovat a bydlet.

V těsné blízkosti domu se nachází fotbalové hřiště, letní koupaliště, rybník ke sportovnímu rybolovu, dále v docházkové vzdálenosti od domu cca. 5 minut chůze, základní devítiletá škola, školka, několik obchodů, pošta, autobusové nádraží. Ve městě Ždánice je i dobrá nabídka pracovních příležitostí, kam se sjíždějí lidé z okolních vesnic. Město Ždánice se nachází na hlavním dopravním tahu ve směru na Brno.

Využijte této výhodné nabídky koupě kvalitního domu ve Ždánicích.

V případě že se jedná o nemovitost, která Vás zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace k této nemovitosti.  Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je bez provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti a daně

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět