Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům 5+1 s garáží

Cena 1 800 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
5+1

Místo
Žarošice

Rozloha
410

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček Vám nabízí EXKLUSIVNĚ k prodeji velmi pěkný, z části zrekonstruovaný rodinný dům o dispozici 5+1 v samotném centru obce Žarošice. Obec Žarošice u Kyjova se nachází na velmi dobrém a přímém dopravním spojení ve směru na Brno.

Jedná se o velmi zajímavý, přízemní rodinný dům v centru obce, jenž prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která je v dokončovacím procesu. Celý objekt má zajímavý rozměr stylovaném v útulném venkovském duchu s prvky historie ve spojení s moderními technologiemi. V podstatě se jedná o prodej dvou propojených domů na dvou stavebních parcelách. Uzavřený dvůr s posezením skýtá pocit soukromí. Do dvora je průjezd z ulice. Ve dvorní části se nachází kůlny, skladové prostory, garáž, technická místnost, hospodářské budovy, dílna. Před domem je několik parkovacích míst, v těsné blízkosti cca. 30 metrů obchod s potravinami.

Celková zastavěná plocha pozemků je 410 m2, z toho dvorní část s garáží činí 201 m2, obytná plocha domu je 98 m2.

Dům je dispozičně velmi dobře řešený, je suchý, díky velkým oknům dobře prosvětleny, prostorný a útulný. Využijte této výjimečné příležitosti koupě pěkného domu, který je ihned obyvatelný a k nastěhování.

Žarošice se nachází v půvabné kotlině na úpatí Ždánického lesa, vzdálené jen 41 km od Brna a 15 km od spádového města Kyjova. Obec s velmi dobrou občanskou vybaveností - škola, školka, lékař, kostel, potraviny, pošta i restaurace, čerpací stanici PHM, muzeum a velmi dobrou základnu sboru dobrovolných hasičů. V obci se koná celá řada kulturních a společenských akcí.

Více informací k nemovitosti Vám rádi sdělíme po telefonu, či při samotné prohlídce nemovitosti.

V případě zájmu nám volejte, rádi Vás provedeme touto nemovitostí. Budeme se na Vás těšit. Realitní kancelář Kominíček – profesionální realitní servis.

Energetická náročnost budovy se momentálně zpracovává, proto uvádíme energetickou třídu G – označena dle tabulek, jako mimořádně nehospodárná.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět