Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 314
Dnes:
46
Tento týden:
46
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům 3+1 s velkou zahradou Želetice

Cena 1 500 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Želetice

Rozloha
2399

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček, Vám nabízí EXKLUSIVNĚ k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Želetice s krásnou rozlehlou zahradou o výměře 1854 m2, která se nachází přímo za domem.  

Jedná se o velmi zajímavý, přízemní, zděný, rodinný dům v centru obce, jenž je dispozičně velmi dobře řešen. Zástavba domu je řešena ve tvaru písmene ,,L,,

Do dvora je průjezd z ulice, přes prostornou garáž s velkými vraty - díky tomu je zde možnost parkování i většího dodávkového automobilu kryté pod střechou.

Ve dvorní části se nachází hospodářské místnosti, dílna, kůlny, černá kuchyně, spíž a další skladové prostory. Uzavřený dvůr s posezením skýtá pocit soukromí. Za dvorkem se nachází krásná, rovinatá a rozlehlá zahrada se studnou pro zavlažování a s kvelbeným sklepem na ovoce a zeleninu. Zahrada je celá oplocena. V budoucnu, pokud by se zajistil příjezd ze zadní části, by mohla sloužit i jako stavební pozemek pro výstavbu dalšího domu. V současné době lze využít tak velkou zahradní plochu, např. jako výběh pro koně, kdy ustájení koní lze v hospodářských prostorách ve dvorní části objektu. Dům je venkovského stylu, proto se bude hodit spíše zájemcům, se zaměřením pro hospodaření a chov domácího zvířectva, nebo zemědělství či pěstování různých plodin. V tak rozsáhlé zahradě, by se zrovna tak dobře vyjímal i krásný trnkový sad. Možnosti jsou neomezené. Každopádně lze nemovitost využít jak k bydlení, tak ke chalupaření na venkově.

Celková výměra všech pozemků, které se prodávají a jsou součásti objektu je 2399 m2.

Obec Želetice se nachází na velmi dobrém a přímém dopravním spojení ve směru na Brno.

Využijte této výjimečné příležitosti koupě pěkného domu.

Více informací k nemovitosti Vám rádi sdělíme po telefonu, či při samotné prohlídce.

V případě zájmu nám volejte, rádi Vás provedeme touto nemovitostí. Budeme se na Vás těšit. Realitní kancelář Kominíček – profesionální realitní servis.

Průkaz PENB zpracován - Energetická náročnost budovy třída G.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět