Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
93 593
Dnes:
14
Tento týden:
318
Unikátní návštěvníci:
21 185

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
36 (34%)
Od známého
29 (28%)
Z plakátové reklamy
24 (23%)
Jinak
16 (15%)
Celkem hlasů : 105

Rodinný dům 2+1 Ježov

Cena 1 500 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
2+1

Místo
Ježov u Kyjova

Rozloha
406

Stav
k dispozici

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček nabízí exklusivně k prodeji rodinný dům o velikosti 2+1 v obci Ježov u Kyjova. Jedná se o samostatně stojící, cihlový rodinný dům se zahradou. Celková plocha pozemku včetně zahrady je 406 m2. Dům prošel částečnou rekonstrukcí – plastová okna, okapy, zateplení fasády, odizolování základů.

Dům je ihned obyvatelný a napojený na veškeré IS – eletřina 220/380 V, plynová přípojka, obecní vodovod, odpad je napojen na obecní kanalizaci. Vytápění domu je řešeno kombinovaně - krbová kamna na tuhá paliva a elektrické přímotopy.

Dispozice domu: Vstupní prostor s malou chodbičkou, v pravé části se nachází dvě místnosti, z toho jedna je průchozí - obývací pokoj a za ní druhá místnost - ložnice. Obě místnosti mají okna do ulice, orientovaná na jihovýchod. V levé části od vstupních dveří vcházíme do kuchyně, rovněž s okny orientovanými do ulice. Kuchyně je průchozí do zadní části domu, na kterou napojuje koupelna se sprchovým koutem. Taje rovněž průchozí s výstupem do dvorní části domu.

Součástí nemovitosti je menší dvorek a malý vinný sklípek. Zahrada s ovocnými stromy má výměru 306 m2. Součástí je i malá dřevěná bouda pro uskladnění zahradního nářadí.
Celý dům působí velice útulně, místnosti jsou prostorné a prosvětlené. Nemovitost je též vhodná i jako chalupa pro rekreaci, či bydlení na venkově.

V případě že se jedná o nemovitost vhodnou pro Vaše potřeby, neváhejte a zavolejte nám. Rádi Vás provedeme. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, jelikož je ve stavu zpracování, proto uvádíme energetickou třídu G.

RD Ježov 2+1

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět