Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 854
Dnes:
31
Tento týden:
78
Unikátní návštěvníci:
33 232

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Byt 3+1 Moravská Nová Ves

Cena 2 900 000 Kč
Kategorie
byty - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Moravská Nová Ves

Rozloha
70

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček Vám nabízí exklusivně k prodeji byt o velikosti 3+1 v Moravské Nové Vsi. Jedná se o krásný byt v osobním vlastnictví, nacházející se v druhém patře dvoupodlažního bytového domu.

Po celou dobu užívání bytu jedinými majiteli, byl byt dobře udržován a průběžně rekonstruován, až do současné podoby, která je velmi zdařilá a byt působí díky tomu moderně a útulně. Všechny pokoje jsou velmi dobře prosvětlené a všechna okna jsou pro lepší stínění vybavena venkovními a vnitřními žaluziemi. Plastová okna a balkonové dveře jsou po výměně před třemi lety.

Byt je velmi pěkně a moderně laděný a celkově působí velmi vkusně. Před nastěhováním nebudou nutné žádné další opravy či úpravy. Celková plocha bytu je 70 m2.

Světová orientace bytu je ze severu na jih - jídelna je orientována na jih, ložnice na sever. Z nově vybudovaného a řádně zkolaudovaného balkonu o velikosti 5 m2 jde vidět krásný pohled na západ slunce, rovněž na pálavské vrchy, Břeclav, Mikulov či Rakousko.

Bytová jednotka se prodává včetně vybavení, krásné kuchyně se spotřebiči, nábytkem a případně i zbudovanou saunou.

Parkování vašeho čtyřkolového miláčka je možné v kryté garáži vzdálené hned za domem cca. 20 kroků. Velikosti garáže je 40 m2, z toho z ¼ je podsklepená, vrata jsou elektrická, výsuvná. Za garáží je uzavřený a oplocený prostor s venkovním posezením, dále dílna a kůlna na nářadí. K bytové jednotce náleží travnatý pás pozemku s ovocnými stromy.

Byt je vhodný pro mladou rodinu s dětmi, ale tak rovněž i pro starší občany, jelikož se jedná o byt nacházející se ve zvláště klidné lokalitě, obklopené zelení.

Obec Moravská Nová Ves má plnou občanskou vybavenost včetně bankomatu, lékárny a nákupního střediska, mateřské školy, základní školy, pošty, obecního úřadu,  praktický a dětský lékař.

 

Do obce je rovněž dobré autobusové i vlakové dopravní spojení. Dopravu do a z města zajišťují linky IDS JMK. Hodonín je vzdálený 12 km a do Břeclavi je to cca 13 km.

V docházkově vzdálenosti 5 minut se nachází autobusová zastávka v centru městečka a 10 minut je to na vlakové nádraží.

 

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.

V případě že se jedná o byt, který Vás zaujal, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace k této výjimečné nemovitosti.

Budu se na Vás těšit, Miroslav Jahoda - váš realitní makléř.

 

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře.

 

 

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět