Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 854
Dnes:
31
Tento týden:
78
Unikátní návštěvníci:
33 232

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Kanadský srub

Cena Na dotaz v RK
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Nová Lhota - Vápenky

Stav
prodáno

Detailní popis

 

Naše realitní kancelář Vám nabízí exklusivně – výhradně k prodeji velmi vyjímečný objekt, dřevěný celomasivní srub, jenž se nachází v krásném prostředí Bílých Karpat v osadě Vápenky, která patří k obci Nová Lhota.

 

Jedná se o dvoupodlažní kanadský srub střední velikosti, který je určen pro celoroční bydlení. Zastavěná plocha pozemku je 114 m2. Celková výměra okolních pozemků včetně příjezdové cesty a zahrady je rovných 1600 m2, jehož součástí je i část lesa za domem. Vše se prodává jako jeden celek.

 

V přízemní části objektu se nachází kuchyně s jídelnou, koupelna s WC a společenská místnost s krbem. V patře kam vystoupáme po krásném dřevěném schodišti se nachází dvě místnosti a to ložnice a dětský pokoj.

 

Místnosti v interiéru působí velmi útulně, pokoje jsou prostorné a dobře prosvětlené. V celém domě je podlahové vytápění ovládané i na dálku prostřednictvím chytré technologie z mobilního telefonu. Objekt a jeho okolí je zabezpečeno kamerovým systémem s přímým napojením na bezpečnostní agenturu.

 

Na verandě před domem je zbudované krásné posezení pro chvíle pohody při šálku ranní kávy, nebo jenom tak relaxovat, číst si svoji oblíbenou knihu, nebo pracovat z domu na notebooku obklopen přírodou a krásným prostředí.

 

Ve dvorní části domu se nachází samostatně stojící kůlna, sloužící jako úložiště pro nářadí, kola, zahradní stroje, ale také jako technická místnost pro provoz vyhřívaného bazénku. Dále se před domem a na zahradě nacházejí další doplňky, jako například lavičky pro posezení, venkovní sprcha, závěsná houpací síť, slunečník, trampolína a spousta dalších okrasných doplňků, které dokreslují velmi osobitý design, jenž působí velmi spořádaným dojmem, kde do sebe vše zapadá s detailní precizností.

 

V lese za domem se nachází tábořiště s posezením, ale také dřevěná šopka pro uskladnění palivového dříví k táboráku.

 

Celý objekt je oplocen a působí uzavřeným dojmem, což skýtá pocit nerušeného soukromí.
Tento dům typu Kanadský srub, je široko daleko jediný svého druhu, v lokalitě CHKO Bílých Karpat. Dům je vhodný pro rodinu s dětmi.

 

V případě že Vás tato nabídka zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme touto nemovitostí.

 

Miroslav Jahoda – realitní makléř.

 


Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo prodat svůj nemovitý majetek nejvyšší nabídce, případně upřednostnit kupujícího s hotovostí.

 

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět