Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Chata u Zdravé Vody

Cena Na dotaz v RK
Kategorie
chaty a chalupy - prodej

Dispozice
1+1

Místo
Koryčany

Rozloha
462

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše Realitní kancelář ,,Kominíček,, Vám nabízí exklusivně k prodeji rekreační chatu v krásném prostředí chatové oblasti v Koryčanech. Chata se nachází na pozemku o velikosti 462 m² v chatové osadě zvané Zdravá Voda.

Jedná se o celoročně obyvatelnou dřevěnou chatu, stojící na kamenných a betonových základech, jenž prošla v posledních letech výraznou rekonstrukcí.

Chata je napojena na vodovodní řád s novými rozvody po objektu s ochranou proti zamrznutí v zimním období topným kabelem. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Odpad je sveden do septiku s přepadem, elektro-rozvody - 220V. Vytápění interiéru chaty je zajištěno novými krbovými kamny s dostatečným výhřevem.

Součástí vybavení chaty je myčka, pračka, lednice, led televize LG s úhlopříčkou 106 cm, trezor,  pultový mrazák, venkovní bazén s pískovou filtrací vody. V suternní části se nachází technická místnost plus další místnosti pro uskladnění nářadí a materiálu. Součástí je rovněž regálový systém, gril, křovinořez, dílna a spousta dalšího nářadí. Samozřejmě že nemůže chybět ani udírna. Na venkovní verandě se nachází zastřešené posezení pro letní grilování, kafíčko a chvíle odpočinku.

Chata je zabezpečena kamerovým systémem s nočním viděním, napojením na bezpečnostní službu Securite. Pohyb a záznam možno sledovat na dálku přímo na mobilním telefonu.

Chata se nachází ve velmi krásném a klidném prostředí okolních lesů a přírodního parku Chřiby. V zimním období možno využít sjezdovky v lyžařském areálu Stupava, vzdáleném 8 km - 11 minut jízdy automobilem.

V blízkosti se nachází Koryčanská přehrada cca 2 km, místní koupaliště,plážový volejbal, auto kemp, sportovní areál, hrad Cimburk, Hradisko sv. Klimenta, Koryčanská kaple, skalní útvar  Kazatelna, a Kozel a spousta dalších přírodních a historických úkazů.


Neváhejte a využijte této vynikající a vyjímečné nabídky prodeje krásné chaty v pěkné a klidné chatové lokalitě a domluvte si prohlídku s realitním makléřem společnosti RK Kominíček.

Financování nemovitosti Vám můžeme zajistit prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře.

Chata Koryčany - Zdravá Voda

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět