Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 855
Dnes:
32
Tento týden:
79
Unikátní návštěvníci:
33 233

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Rodinný dům 3+1 v Karlíně

Cena 1 990 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Karlín

Rozloha
302

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček, Vám nabízí Exklusivně - výhradně k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Karlín. Jedná se o rohový rodinný dům v řadové zástavbě s průjezdem do dvora. Zastavěná plocha pozemku činí 302 m2, obytná plocha 85m2. Součástí domu jsou 3 pokoje plus místnost ve dvoře, vinný sklep, bazén, udírna, pergola, zastřešené posezení, kůlna. Dům je dispozičně velmi dobře řešený, místnosti jsou prostorné, okna jsou plastová velká, díky nimž je dům krásně prosvětlený.

Jedná se o dům ze smíšeného zdiva, jenž prošel z větší části kompletní rekonstrukcí. Nové elektro-rozvody 220/380V s revizí, po celém domě dle nových norem se sníženou odběrní sazbou denního a nočního proudu, nové odpady a napojení na obecní kanalizaci včetně revizní šachty, nové vodovodní rozvody a napojení z  vodovodního řádu + vlastní studna pro zavlažování a napouštění bazénu. Nová kuchyňská linka včetně nových a moderních elektropřístojů a spotřebičů.

Telekomunikace: Wifi anténa T-mobile, internet a internetová televize

Pro kočičí miláčky je zbudován průchod samostatnou krytou šachtou z interiéru do dvorní části domu.

Dřevěné obložení v interiéru, místností a chodby domu je nově zbudováno, včetně zateplení a izolace formou parotěsné fólie. Naproti koupelny je zabudovaná  prostorná šatna, která je obložená palubkou o šířce 1,4 m a délce 5 m.

Dům je ihned obyvatelný a to včetně jeho vybavení. Vstup do domu je možný ze dvou stran, a to jak z ulice, tak z dvorní části průjezdem do dvora.

Obec Karlín je malá klidná vesnička v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji o 228 obyvatelích, vzdálena 3,5 km severně od Čejče, 20 km do města Hodonín, 34 km do Břeclavi a 50 km do Brna.  V obci vládne klidný a pohodový venkovský život. Vhodné jak pro mladou rodinu s dětmi, kteří hledají klidné bydlení mimo rušné městské aglomerace, ale rovněž i jako chalupa pro chvíle klidu a odpočinku na vesnici.

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a je vhodná pro Vaše potřeby, zavolejte nám a rádi Vám sdělíme podrobnější informace k této velmi zajímavé nemovitosti.

Průkaz energetické náročnosti budovy je ve stavu zpracování, proto uvádíme energetickou třídu G. Venkovní fasáda domu je zateplená fasádním polystyrénem o tloušťce 5 cm. Měsíční náklady na provoz domu jsou 4.400,- Kč bez internetu a TV.

Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo prodat svůj nemovitý majetek nejvyšší nabídce, případně upřednostnit kupujícího s hotovostí.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět