Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 853
Dnes:
30
Tento týden:
77
Unikátní návštěvníci:
33 232

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Rodinný dům 5+1 po rekonstrukci

Cena 5 500 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
5+1

Místo
Šardice

Rozloha
987

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček Vám nabízí exkluzivně - výhradně k prodeji nemovitost, rodinný dům 5+1. Dům se nachází takřka v centru obce Šardice.

Jedná se o patrový dům v řadové zástavbě, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Celková plocha pozemků je 987 metrů čtverečních, přičemž z toho krásných 581 metrů tvoří zahrada. Zastavěná plocha domu se dvorem, průjezdem a garáží činí 406 metrů.

Dům je celý podsklepený se spoustou místností vhodných pro různorodé možnosti, jako například vinného sklepu s útulnou místností pro posezení ve sklepních prostorách při vínečku. I na jeho uskladnění v chladných podmínkách je tu dostatek prostoru. V letních horkých dnech ideální místo k odpočinku a relaxování.

Schodištěm ze sklepa se dostaneme do prvního patra obytné části domu, kde se Vám otevře krásný prosvětlený prostor tří místností, jedné koupelny s vanou, samostatné toalety a prostorné spíže, nacházející se zcela prakticky hned vedle kuchyně. Ta však není kompletní, tu si vyhotoví až nový majitel, podle svých vlastních potřeb a představ. Z kuchyně je rovněž možno vyjít přímo do dvorní části domu. Dům má však ještě další vstup a to ten hlavní od ulice. Za dveřmi které jsou vyhotoveny v originálním stylu, Vás ohromí neobvyklé provedení stropního podhledu, který působí orientálně. Na konci né moc dlouhé chodby Vás čeká příjemný šatní prostor. Následuje vstup do otevřeného prostoru jídelny, která společně s kuchyní tvoří krásných 30 metrů čtverečních.

Dům má však ještě druhé patro kam se dostaneme schodištěm potaženým červeným kobercem. Zde se nacházejí místnosti tři a nesmí chybět samozřejmě koupelna s toaletou, tentokrát se sprchovým koutem. Ve skutečnosti je tu kromě oněch tří místností také prostor pro šatnu a menší prostor s okny, který může sloužit jako pracovna. Z  něj vedou dřevěné schody na prostornou, prozatím však nikterak nevyužitou půdu. Ze dvou pokojů je krásný výhled přímo na fotbalové hřiště. Jenom si sednout ke stolečku a při kafíčku pozorovat v klidu nedělní fotbálek. 

O této nemovitosti bych mohl uvést ještě mnohé další, ale nejlepší je stejně přijít a podívat se na vlastní oči a přesvědčit se o výjimečnosti a zdařilosti této rekonstrukce. Rádi Vás přivítáme na předem domluvené prohlídce s realitním makléřem naší realitní kanceláře Kominíček. V případě zájmu nám zavolejte a my Vás rádi provedeme touto zajímavou nemovitostí. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nákupu nemovitosti Vám pomůžeme zajistit prostřednictvím naší zkušené hypoteční makléřky.

Uvedená cena je včetně provize a právních služeb.

Průkaz energetické náročnosti se momentálně zpracovává, proto uvádíme energetickou třídu G.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět