Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dvojdomek 2+1 v Žádovicích

Cena 750 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Žádovice

Rozloha
222

Stav
k dispozici

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček, Vám nabízí Exklusivně - výhradně k prodeji rodinný dům v obci Žádovice u Kyjova. Rodinný dům se nachází v řadové zástavbě v klidné části na konci obce u malého lesíka.

Jedná se přízemní dvojdomek převážně ze smíšeného zdiva. Dům je napojen na obecní vodovod a nově byla zřízena elektrická přípojka. Původně byl dům napojen na plyn, momentálně je však plynová přípojka odpojena.

Celková plocha pozemku na níž se oba domy nachází je 222 metrů čtverečních. Součástí je malý uzavřený dvůr a malá zahrádka vedle domu.

Na domě započali rekonstrukční práce a to oklepání starých omítek, rozebrání podlah a části stropů, odizolování obvodových a částečně vnitřních zdí. Rovněž byla zakoupena starší, však v dobrém stavu okna, která by šla vyměnit za původní se zachováním velikosti a architektonického stylu. Objekt by šel rovněž předělat na chalupu venkovského stylu pro chvíle odpočinku na venkově.

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a je vhodná pro Vaše potřeby, zavolejte nám a rádi Vám sdělíme podrobnější informace k této nemovitosti.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.

Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo prodat svůj nemovitý majetek nejvyšší nabídce, případně upřednostnit kupujícího s hotovostí.

RD Žádovice 2+1

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět