Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 857
Dnes:
34
Tento týden:
81
Unikátní návštěvníci:
33 233

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Rodinný dům Sobůlky 5+1 - rekonstrukce

Cena 2 200 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
5+1

Místo
Sobůlky

Rozloha
314

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček Vám nabízí exkluzivně - výhradně k prodeji nemovitost - Rodinný dům 5+1 v obci Sobůlky u Kyjova. Obec Sobůlky se nachází 4 kilometry od města Kyjova. Do obce je dobrá dopravní dostupnost. Obec má dobré sportovní a kulturní vyžití, nová sportovní hala a venkovní hřiště.

Jedná se o patrový dům v řadové zástavbě v centru obce, který momentálně prochází celkovou rekonstrukcí. Na domě proběhli stavební práce většího rozsahu, které však nejsou momentálně dokončeny k úplnému nastěhování a kolaudaci. To vše už si bude muset vyjednat a zařídit nový majitel nemovitosti. Výhodou může být dokončení stavu oprav rekonstrukce, dle vlastních potřeb a vlastního stylu. Předpokládaná částka na dokončení je cca. 1,5 milionu korun. Však s nízkou pořizovací cenou této nemovitosti může nový majitel / investor ušetřit na celkové konečné ceně za hotový dům po kolaudaci na klíč a to v rozsahu až jeden milion korun.

Celková plocha pozemků činí 314 metrů čtverečních, přičemž z toho 164 metrů tvoří uzavřený dvůr, který skýtá pocit soukromí a zahrádka o velikosti 38 metrů. Do dvorní části je možný vstup francouzským oknem přímo z jídelny, která je v přízemní části domu spojena v otevřeném prostoru s kuchyní. V přízemí se dále nachází menší koupelna, WC a technická místnost s přípojkou na pračku, sušičku a elektrický zásobník pro ohřev vody. Podlahová plocha přízemí je 60 m2V patře se nachází 4 pokoje a prostorná koupelna o velikosti 7 m2. Celková podlahová plocha domu je  170 m2.

Do dvorní části domu se dá dostat rovněž automobilem a to průjezdem přes garáž, která má dvoje elektricky ovládaná vrata. Plocha garáže činí 22 m2.

O této nemovitosti bych mohl uvést ještě mnohé, ale nejlepší je přijít a podívat se na vlastní oči a přesvědčit se o výjimečnosti a zdařilosti této rekonstrukce. Rádi Vás přivítáme na předem domluvené prohlídce s realitním makléřem naší realitní kanceláře Kominíček. V případě zájmu nám zavolejte a my Vás rádi provedeme touto zajímavou nemovitostí a sdělíme bližší informace. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Financování nákupu nemovitosti Vám pomůžeme zajistit prostřednictvím naší zkušené hypoteční makléřky.

Uvedená cena je včetně provize a právních služeb. Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo prodat svůj nemovitý majetek nejvyšší nabídce, případně upřednostnit kupujícího s hotovostí.

Průkaz energetické náročnosti se momentálně zpracovává, proto uvádíme energetickou třídu G.

V případě zájmu nám zavolejte a my Vás rádi provedeme touto zajímavou nemovitostí. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět