Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 316
Dnes:
48
Tento týden:
48
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Pohostinství obchod

Cena 1 200 000 Kč
Kategorie
komerční nem. - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Labuty

Rozloha
290

Stav
prodáno

Detailní popis

 

 

Realitní kancelář Kominíček Vám nabízí exkluzivně krásný, nově zrekonstruovaný objekt - pohostinství v malebné obci Labuty. Hospůdka prošla celkovou nákladnou rekonstrukcí včetně elektrorozvodů, plynového ústředního topení a vodovodního řádu. Rekonstruovány byly všechny místnosti, nová okna, výčepní pult, nové oddělené sociální zařízení dle platných hygienických norem, sprchový kout. Budova je odhlučněna a částečně podsklepena, ve dvorní části se nachází kvelbený vinný sklep, který je suchý a dobře udržovaný. V prostorách pohostinství je možnost ubytování. Objekt se nabízí s veškerým vybavením pro pohostinskou činnost, nový majitel může ihned pokračovat v provozování pohostinství. Díky prostorným půdním prostorám je možné zbudování pokojů pro hosty nebo vlastního bydlení nad restaurací. Spojení komerčního podnikání s ubytováním nebo vlastním bydlení. V letním období je možnost venkovního posezení v předzahrádce. Nemovitost je možné též směnit za byt 1+1 nebo 2+1 v Kyjově nebo v Hodoníně.

Obec Labuty se nachází v malebném prostředí v blízkosti chřibských lesů, vzdálených od obce cca. 3 kilometry. Labuty jsou starou vinařskou osadou, ležící v údolí při Skaleckém potoku, asi 10 km severovýchodně od Kyjova. 

Využijte této jedinečné nabídky prodeje objektu vhodného k podnikání a bydlení zároveň, je to příležitost, která se nemusí opakovat. 

 V případě že se jedná o nemovitost vhodnou pro Vaše potřeby, zavolejte nám a my Vás rádi provedeme. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř. Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře.

 

 

 

 

 

 

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět