Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
156 854
Dnes:
31
Tento týden:
78
Unikátní návštěvníci:
33 232

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
50 (31%)
Od známého
46 (28%)
Z plakátové reklamy
44 (27%)
Jinak
22 (14%)
Celkem hlasů : 162

Rodinný dům 5+2 Moravský Písek

Cena 1 700 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
5+2

Místo
Moravský Písek

Rozloha
600

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář, nabízí exklusivně k prodeji rodinný dům 5+2 v tiché části obce Moravský Písek. Jedná se o patrový, zděný rodinný dům stojící v řadové zástavbě stranou od hlavní cesty. K domu náleží zahrada o rozloze 284 m. Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, celo podsklepený se spoustou sklepních místností, suchý a ihned obyvatelný. Vytápění domu ústředním vodovodním topením a plynovým kotlem umístěným ve sklepě. Parkování vozu lze ve dvoře v zastřešené garáži, kam se dostaneme průjezdem do dvora. Ve dvorní části se dále nachází místnosti, které lze využít např. jako dílna, černá kuchyně, kůlny na nářadí, garáže pro kola a motocykly a podobně. Možné též využití jako hospodářská stavení, či jako velké voliéry pro chovatele ptactva. Místnosti v domě jsou prostorné, prosvětlené a dobře situované v podstatě na všechny světové strany. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě elektřina 220/380 V, veřejný vodovod ale i vlastní studna pro zavlažování zahrady. Odpad napojen do veřejné kanalizace.

 

V obci je velmi dobrá občanská vybavenost - škola, školka, zdravotní středisko, obchody, pohostinství. Dobrá dopravní dostupnost - autobusové a vlakové spojení. Doporučujeme pro rodinu s dětmi, mladý manželský pár ale i jako dvougenerační bydlení.

 

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a je vhodná pro Vaše potřeby, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř. Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je bez provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti. Výše provize jsou 3 % z prodejní ceny. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, jelikož je ve stavu zpracování, proto uvádíme energetickou třídu G.

 

 

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět