Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 314
Dnes:
46
Tento týden:
46
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům 3+1 Mistřín

Cena 500 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
3+1

Místo
Svatobořice - Mistřín

Rozloha
376

Stav
prodáno

Detailní popis

Naše realitní kancelář Kominíček Vám nabízí EXKLUSIVNĚ k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Svatobořice – Mistřín. Jedná se o prodej ¾ podílu na rodinném domě a jeho příslušenství.

Jedná se o přízemní, rohový, rodinný dům stojící v řadové zástavbě stranou od hlavní cesty v klidné části obce Mistřín.

Dům je v dobrém technickém stavu, a je obyvatelný. Veškeré IS napojeny, el. 220/380 V, obecní vodovod, napojení na veřejnou kanalizaci, vytápění místností pomocí plynového topení WAF.


Dispoziční řešení domu: Vstupní chodba s průchodem na verandu, v levé části se nachází samostatný pokoj s okny do ulice, v pravé části od chodby druhý pokoj, jenž je průchozí do dalšího pokoje, oba s okny do ulice. Druhý pokoj je rovněž průchozí do kuchyně s jídelnou, za ní se nachází samostatná koupelna s vanou a vedle ní je malá komora pro uskladnění potravin. Z verandy se dostaneme do dvora. Celková zastavěná plocha domu včetně dvora je 376 m2. Dvůr je malý a uzavřený, což působí velmi útulně. Ve dvorní části se nacházejí další kůlny a hospodářské místnosti, součástí stavby je rovněž velká mlatevna s průjezdem do dvora. Parkování vozu lze buďto přímo před domem na vjezdu a nebo v zastřešeném prostoru mlatevny. Součástí tohoto objektu je i malý sklep pro uskladnění ovoce a zeleniny.

V případě že Vás zaujala tato investice a chcete znát více informací, zavolejte nám a rádi Vás provedeme touto nemovitostí a sdělíme podrobnější informace. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme třídu G.


Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět