Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
128 314
Dnes:
46
Tento týden:
46
Unikátní návštěvníci:
28 523

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
49 (32%)
Od známého
44 (29%)
Z plakátové reklamy
39 (25%)
Jinak
21 (14%)
Celkem hlasů : 153

Rodinný dům 4+1 po rekonstrukci

Cena 3 200 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
4+1

Místo
Šardice

Rozloha
566

Stav
prodáno

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček, nabízí EXKLUSIVNĚ k prodeji rodinný dům se 4 místnostmi v obci Šardice. Jedná se o zděný, cihlový dům z pálených cihel umístěný v řadové zástavbě, garáží s elektricky výsuvnými vraty na dálkové ovládání a průchodem z garáže do dvora.

Jedná se o rodinný dům, jenž prošel kompletní rekonstrukcí - podlahy, plastová okna, vstupní i interiérové dveře, elektrorozvody, voda, kanalizace, zateplení fasády, nová střešní krytina atd.

Dům se skládá ze tří samostatných místností, prostornou koupelnou a kuchyní, která je propojena s jídelním prostorem, volně otevřeným, umístěným ve středové části domu, volně navazující na prostorný obývací pokoj. Tyto místnosti jsou prostorné, prosvětlené a jako celek působí vše velmi originálním dojmem.

Z kuchyně je výstup do dvora, který je uzavřený, což skýtá pocit soukromí. Ve dvorní části jsou další dvě menší, na sebe navazující místnosti, které můžou sloužit prakticky k čemukoliv, případně i obývání, neboť jsou v nich přivedeny všechny IS. Ve dvoře se též nachází malý sklep pod zemí, sloužící k uskladnění ovoce a zeleniny. Lze též rozšířit a dostavět na útulný vinný sklípek pro uskladnění vín.

K domu je příjezd ze dvou stran, tudíž zadní část domu může sloužit v budoucnu i jako druhé stavební místo. Díky prostorné půdě nabízí objekt možnost výstavby podkrovního bydlení. Všechny IS a přípojky jsou připojeny a vše je plně funkční.

V případě že Vás tato nemovitost zaujala a je vhodná pro Vaše potřeby, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace. Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř. Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím našeho zkušeného hypotečního makléře. Uvedená cena je včetně provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti. V případě, že bude na nemovitost více zájemců současně, může se prodejní cena zvýšit, případně prodat zájemci s nejvyšší cenovou nabídkou.

Průkaz energetické náročnosti budovy vykazuje energetickou třídu C - hospodárná

RD Šardice 4+1

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět