Rychlý kontakt

Kominíček - realitní kancelář
Miroslav Jahoda
ICO: 68079273
E-mail: rkkominicek@seznam.cz

Tel: 774 97 47 67

Kancelář: Jungmannova 214, Kyjov

Návštěvnost

Celkem návštěv:
198 235
Dnes:
42
Tento týden:
214
Unikátní návštěvníci:
41 582

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?
Z internetu
54 (30%)
Od známého
50 (28%)
Z plakátové reklamy
49 (28%)
Jinak
25 (14%)
Celkem hlasů : 178

Rodinný dům 2+1 Ždánice

Cena 2 600 000 Kč
Kategorie
domy - prodej

Dispozice
2+1

Místo
Ždánice

Rozloha
691

Stav
rezervace

Detailní popis

Realitní kancelář Kominíček, nabízí EXKLUSIVNĚ k prodeji venkovský rodinný dům 2+1 ve Ždánicích u Kyjova.

Malé městečko Ždánice se nachází v malebné krajině na úpatí Ždánských lesů na dopravní spojnici mezi městy Kyjov, Bučovice a Brno.

Jedná se o přízemní zděný dům se dvorkem, kůlnou a zahradou o výměře 459 m2, nacházející se vedle domu. Tato samostatná parcela může sloužit i jako stavební pozemek. Informace byla prověřena u stavebního úřadu. Celková plocha pozemku včetně zahrady činí 691 m2. Uliční šíře domu je 11 m, obytná plocha 62 m2.

Dům je víceméně v původním stavu, je však napojen na veškeré inženýrské sítě – el. 220V, obecní vodovod, kanalizace, plyn je rozveden po domě. Vytápění místností pomocí VAF a kamny Petra. Základy domu jsou izolovány, dům je tudíž odizolovaný a je suchý. 

Ve městě Ždánice je i dobrá nabídka pracovních příležitostí, kam se sjíždějí lidé z okolních vesnic. Město Ždánice se nachází na hlavním dopravním tahu ve směru na Brno. V docházkové vzdálenosti od domu cca. 10 minut chůze se nachází základní devítiletá škola, školka, několik obchodů, pošta, autobusové nádraží. Rovněž zdravotní středisko - praktický lékař, zubní ambulance, lékárna.

Dále se ve městě Ždánice nachází fotbalové hřiště, letní koupaliště, rybník ke sportovnímu rybolovu, kulturní společenský dům, restaurace, muzeum, zámek, hvězdárna, čerpací stanice pohonných hmot, motorkářská restaurace a motobar u Golema.

V případě že se jedná o nemovitost, která Vás zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme a sdělíme podrobnější informace k této nemovitosti.  Budu se na Vás těšit. Miroslav Jahoda – realitní makléř.

Využijte této výhodné nabídky koupě domu a stavebního pozemku zároveň ve Ždánicích.

Financování nemovitosti Vám zajistíme prostřednictvím zkušené hypoteční makléřky. Uvedená cena je včetně provize a poplatků spojených s prodejem a převodem nemovitosti. Úschova kupní ceny v advokátní kanceláři.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl prozatím dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.

RD Ždánice 2+1

Máte dotaz k této nemovitosti?

 
 
 
Zpět